Polecane gazetkiBlack Friday 2017

Brico Depot - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.9 (57 głosów)
O sieci Brico Depot
Brico Depot to sieć sklepów remontowo-budowlanych działających w Polsce od prawie 10 lat. Należy ona do grupy Kingfisher, która ma prawie 1200 sklepów w 11 państwach. Głównych hasłem promującym sklepy jest „zawsze niskie ceny”, co podkreśla główny ich cel: atrakcyjne produkty w konkurencyjnych kwotach. Głównymi wartościami sieci są: bliskość, prostota i szczerość, co pozwala poczuć się kimś więcej niż budowlanym amatorem. Od żyłek, wałków, pędzli, po drobne narzędzia, kończąc na specjalistycznych urządzeniach ułatwiających prace ręczne – 4 sklepy sieci oferują wszystko to, co potrzebne przy domowym majsterkowaniu. Nazwa sieci Brico Depot nawiązuje do idei DIY, czyli „zrób to sam”, co po francusku brzmi „bricolage”. Niezależnie, czy budujemy domek dla ptaków czy pragniemy wyremontować kuchnię – w tym sklepie znajdziemy wszystkie niezbędne produkty. Gazetka promocyjna Brico Depot ukazuje się raz w miesiącu. Oprócz zakupów w sieci sklepów można także liczyć na dodatkowe opcje. Są to: mieszalnia farb, cięcie płyt, mieszalnia tynków zewnętrznych, zakupy na telefon.
Opinie o sieci Brico Depot
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Najbliższe sklepy sieci Brico Depot
Godziny otwarciaAdres
07:00 - 20:00Warszawa, ul. Jagiellońska 82Zobacz sklep na mapie
Brico Depot znajdziesz w tych centrach handlowych
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.