Brico Depot - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.9 (57 głosów)

Brak gazetek

O sieci Brico Depot

BRICO DEPOT

 

BRICO DEPOT - remont i budowa w niskiej cenie

 

Brico Depot rozpoczęło swoją działalność na polskim rynku w 2006 roku i od samego początku opiera ją na stałej koncepcji handlowej, która ma na celu stworzenie atrakcyjnej oferty produktów w przystępnej dla każdego cenie. Ta prężnie rozwijająca się sieć sklepów remontowo-budowlanych należy do grupy europejskiego lidera w dystrybucji artykułów przeznaczonych do budowy domu, wystroju wnętrz oraz aranżacji ogrodu - a mianowicie do grupy Kingfisher.

 

Brico Depot opiera swoje działanie na trzech stałych wartościach: bliskości, prostocie i szczerości. Swoją ideę “zawsze niskie ceny” realizuje w około 1200 sklepów na terenie 11 państw. Bogaty wybór rozmaitych produktów sprawia, że w jednym miejscu można kupić wszystko, co niezbędne w remoncie i budowie domu. Od wałków, pędzli, przez drobne narzędzia, na specjalistycznych urządzeniach kończąc. Kupując w Brico Depot posiada się gwarancję najlepszej jakości w najbardziej atrakcyjnej cenie.

 

Brico Depot należy do sklepów DIY, czyli tworzy swoją ofertę w myśl zasady “do it yourself”. Asortyment sklepów jest więc dedykowany miłośnikom majsterkowania oraz przeprowadzania prac remontowych i budowlanych na własną rękę. Ponadto Brico Depotstworzyło dla swoich klientów szereg praktycznych usług, dzięki którym oferta potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Jeśli na półkach sklepów Brico Depot nie ma farby w odpowiedniej dla potrzeb klienta barwie i odcieniu, wystarczy zwrócić się z prośbą do jego pracowników. Sieć oferuje możliwość mieszania farb ściennych i fasadowych, a także dobranie kolorów tynków zewnętrznych, aby w konsekwencji uzyskać pożądany efekt. 

 

Kupując płyty i elementy drewniane w Brico Depot ma się możliwość przycinania tego typu produktów na wskazany wymiar. Usługa ta dotyczy również przycięcia zakupionych drzwi, wycięcie w blacie kuchennym otworu pod zlewozmywak, czy pod baterię kuchenną. Pozwala to na uniknięcie dodatkowych prac w domu oraz idealne dopasowanie zakupionego w Brico Depot produktu do każdej przestrzeni.

 

Brico Depot to niezwykła sieć sklepów, w której każdego dnia czeka na kupujących ogromna ilość towarów, dostępnych od ręki. Nawet jeśli któryś z nich nie jest objęty gwarancją, to podlega rocznej rękojmi lub dwuletniej odpowiedzialności ze strony sprzedawcy. Ponadto firma Brico Depot oferuje możliwość bezproblemowego zwracania niewykorzystanego towaru w oryginalnym opakowaniu.

 

Brico Depot - gazetka promocyjna w każdym tygodniu

 

Marka Brico Depot zdobyła uznanie i popularność w gronie dużej liczby usatysfakcjonowanych klientów, dzięki  stworzeniu niezwykłej oferty. Bogaty wybór produktów, wysoka jakość i gwarancja najniższej ceny - tymi cechami odznacza się asortyment sklepów Brico DepotGazetka promocyjna wydawana przez sieć każdego tygodnia zawiera sezonowe promocje, atrakcyjne oferty oraz pojawiające się nowe produkty. To również źródło inspiracji i sugestii dotyczących dokonywania w Brico Depot zakupów. Najnowsza gazetka promocyjna to gwarancja satysfakcjonujących zakupów, bez ponoszenia drastycznych kosztów finansowych.

Opinie o sieci Brico Depot
Brico Depot znajdziesz w tych centrach handlowych